altcointurk.com logo

Altcointurk | FTX Trader Base

“Kripto para meraklılarının sosyal yaşam alanı”

Altcointurk | Trader Base fikri, ekosistemde eksik olduğu hissedilen kripto severlerin ortak çalışabileceği bir alan ve buluşma noktası ihtiyacından dolayı ortaya çıkmıştır.Uzun vadedeki temel amacımız Blokzincir ve kripto para sektörünün Türkiye’de doğru şekilde anlaşılması, dünyanın düşünme ve teknolojiyi kullanma biçimindeki bu paradigma değişikliğinin ülkemiz adına uzaktan izlenilmesinin önüne geçmek ve insanların bilinçlenmesini sağlamaktır.

15 Şubat 2020 itibariyle FTX ana partnerliğinde Altcointurk I FTX Trader Base adıyla ekosisteme daha büyük katkılar sağlamaya devam ediyoruz.Altcointurk | Trader Base, çeşitli eğitim ve aktiviteler sunmak üzere yatırımcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak açık ofis şeklinde tasarlanmıştır. Burada Blokzincir 101, çeşitli yazılım dillerinde ve kişisel gelişim alanında eğitimler düzenlenmektedir.

Altcointurk | HUB içerisindeki ekranlar vasıtası ile katılımcıların teknik analiz ve canlı fiyat takibi yapabileceği, seans odası özelliği de bulunmaktadır.