altcointurk_dark_note

Altcointurk Kurumsal

Altcointurk

“İyi insan, iyi iş”

 

Altcointurk “İyi İnsan İyi İş” mottosuyla yola çıkan , ‘’insani ve etik değerleri’’ ön planda tutan Türk kripto para topluluğudur.

2017 yılından bugüne kadar, kripto paralar ve blokzincir teknolojisi hakkında bilgi arayışında olan kişileri bir araya getirmektedir. Kapısı, bilgi edinmek ve edindiği bilgiyi diğer insanlar ile paylaşmak olan tüm kriptoculara açıktır. Amacımız, kripto para piyasasında Türkçe bilgi ağı oluşturmak ve son kullanıcılara bunu ücretsiz sunmaktır.

Zaman içerisinde insanları çeşitli sohbet uygulamaları ile bir araya getirmiş olan Altcointurk, devamında ise yüz yüze buluşmaların gerçekleştiği #KriptoCuma etkinliğini başlatmıştır. KriptoCuma etkinlikleri ile ekosistemin trendlerini takip eden ve yönlendirmeye başlayan Altcointurk, bilgi akışının kalıcı olmasını ve daha çok kişiye ulaşmasını sağlamak amacı ile altcointurk.com websitesi ve forumunu kullanıma açmıştır.

İlerleyen zaman diliminde Altcointurk, kripto ve blokzincir ekosisteminin Türkiye’deki merkezi olması amacı ile Dünya’da konsept açısından bir ilk olan Trader Base‘i İstanbul’da hizmete sunmuştur. Altcointurk, ekosistemde ücretsiz bilgi akışını sağlayıp, insanları bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Danışmanlık hizmetleri ve ürünleri ile birlikte sürdürülebilirliliğini hedeflemektedir.

 

 

#KriptoCuma

“Aynı dili konuşan insanların buluşma noktası”

#KriptoCuma, 2018 yılının ikinci çeyreğinde kripto para ekosisteminde yer alan, blokzincir teknolojisiyle ilgilenen herkesi eşit bir ortamda bir araya getirmek amacıyla başlamıştır.

#KriptoCuma etkinlikleri ile katılımcılara, piyasa hakkında birebir fikir alışverişinde bulunma, sanal kimliklerden kurtulma, topluluğun psikolojisini anlama, yeni arkadaşlıklara yelken açarak sosyalleşme imkanlarını katılımcılara sunmaktadır.

#KriptoCuma etkinliğimiz her hafta Cuma günü İstanbul Kadiköy’de bulunan Altcointurk | OKEx Trader Base’de yapılmaktadır. Ayrıca sponsorluk anlaşmaları ile birlikte #KriptoCumaYollarda sloganıyla, Türkiye’nin farklı illerinde de #KriptoCuma etkinlikleri düzenlenmektedir.

#KriptoCuma etkinliklerimizi görüntülemek için;

 

 

Altcointurk | FTX Trader Base

“Kripto para meraklılarının sosyal yaşam alanı”

Altcointurk | Trader Base fikri, ekosistemde eksik olduğu hissedilen kripto severlerin ortak çalışabileceği bir alan ve buluşma noktası ihtiyacından dolayı ortaya çıkmıştır.

Uzun vadedeki temel amacımız Blokzincir ve kripto para sektörünün Türkiye’de doğru şekilde anlaşılması, dünyanın düşünme ve teknolojiyi kullanma biçimindeki bu paradigma değişikliğinin ülkemiz adına uzaktan izlenilmesinin önüne geçmek ve insanların bilinçlenmesini sağlamaktır.

1 Aralık itibariyle FTX ana partnerliğinde Altcointurk I FTX Trader Base adıyla ekosisteme daha büyük katkılar sağlamaya devam ediyoruz.

Altcointurk | FTX Trader Base, çeşitli eğitim ve aktiviteler sunmak üzere yatırımcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak açık ofis şeklinde tasarlanmıştır. Burada Blokzincir 101, çeşitli yazılım dillerinde ve kişisel gelişim alanında eğitimler düzenlenmektedir.

Altcointurk | FTX HUB içerisindeki ekranlar vasıtası ile katılımcıların teknik analiz ve canlı fiyat takibi yapabileceği, seans odası özelliği de bulunmaktadır.

Altcointurk | FTX Trader Base’i görüntülemek için;

Altcointurk | FTX Trader Base Ana Sponsorluğu

Altcointurk olarak dünyanın en büyük kripto para borsalarından @FTX ile yaptığımız partnerlik anlaşmasını sizlere duyurmaktan çok mutluyuz..

FTX ana partnerliği ile birlikte yeni adımız Altcointurk I FTX Trader Base olarak ekosisteme daha büyük katkılar sağlamaya devam ediyoruz..

 

Altcointurk | FTX Trader Base Dış Mekan Sponsorluğu

[KİRALANABİLİR ALAN]

Altcointurk | Ftx Trader Base, Kadiköy, Süleyman Paşa Caddesi’nde, ikonik Boğa Heykeli’ne sadece 350 metre mesafede yer almaktadır. Kripto para yatırımcıları için açık ofis ve kuluçka merkezi olarak hizmet veriyoruz.

Altcointurk | Ftx Trader Base dış mekan, giriş alanında gösterilecek marka logonuz ile ortalama 5.000 kişi/gün görüntüleme oranına sahip olabilirsiniz. Ayrıca yakındaki Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu maç günleri bu sayıyı 10.000’e çıkartmaktadır. Marka bilinirliliğinizi arttırmak amacıyla kullanabileceğiniz etkili bir alan olarak sunulmaktadır.

 

Altcointurk | Academy Sponsorluğu

[KİRALANABİLİR ALAN]

Altcointurk | FTX Trader Base giriş bölümü, 6 kişilik toplantı masası ve fuaye alanındaki LCD monitörler ile 23 metrekarelik bir eğitim merkezi olarak tasarlanmıştır. Bu bölümde markanızı vurgulayacak eğitimler ve etkinlikler düzenleyerek, marka ile fiziksel etkileşimi artırabiliriz.

Ayrıca, Altcointurk | FTX Trader Base, ziyaretçilere markanız hakkında bilgi vermek için bu bölümde bir ofis/işyeri kurabilir. Altcointurk olarak, tüm ziyaretçilerle yakın temas kurma fırsatı için markanız adına “VIP Müşteri Hizmetleri Personeli” çalıştırmanızı öneriyoruz.

 

Altcointurk | FTX Trader Base KIOSK & İnternet Köşesi Sponsorluğu

[KİRALANABİLİR ALAN]

Altcointurk | Ftx Trader Base fuaye alanında, markanıza ait Kiosk & Internet köşe alanı, traderların marketi takip ettiği 2 büyük LCD monitörün önünde yer alacaktır.

Bu alan Altcointurk | Ftx Trader Base ziyaretçilerine işlemlerini yapabilmeleri ve markanızın arayüzünü inceleyebilmeleri için güvenli bir ortam sağlamak adına kullanılacaktır. Base’in tam girişinde yer aldığından, bu nokta her ziyaretçi tarafından fark edilecektir.

 

Altcointurk | FTX Trader Base İkram Sponsorluğu

[TrueFeedbackChain TARAFINDAN KİRALANMIŞTIR.]

Altcointurk | Ftx Trader Base’de Cuma akşamları gerçekleştirilen #KriptoCuma etkinlikleri dışında tüm ziyaretçilerimize, İkram Sponsorumuz TrueFeedBackChain tarafından, logolu bardak ve bardak altlıklarında çay, kahve ve su gibi ücretsiz içecekler, sağlanmaktadır.

Ziyaretçilere bu ayrıcalığı mümkün kılan TrueFeedBackChain sponsorluğu hakkında bilgi verilmektedir.

 

Altcointurk | Ftx HUB ve Piyasa Ekranları Sponsorluğu

Altcointurk | Ftx HUB, 3 adet büyük LED ekran sayesinde piyasa takibi yapmaya olanak sağlayan, yüksek hızlı ve güvenli internet altyapısına sahip, kripto traderların rahatı için özel olarak tasarlanmış bir çalışma alanıdır. Altcointurk | Ftx HUB, marka sponsorluğu kapsamında tüm etkinlikler, toplantılar ve eğitimler sırasında ana monitörde Ftx grafiklerini sunulmaktadır. Ek olarak, ortaklığımızı göstermek adına HUB’ın üst duvarına bir Altcointurk | Ftx HUB logosu yerleştirilmiştir.

Altcointurk | Ftx HUB’da bulunan 1 adet yan TV ekranı markanızın logosu veya web sitesi ile kiralanabilir durumdadır.

 

 

[KİRALANABİLİR ALAN]

Altcointurk | Ftx Trader Base İnternet Sponsorluğu

[KİRALANABİLİR ALAN]

Altcointurk | Ftx Trader Base ziyaretçilerine internet erişimi sağlamak için kullandığımız 100 Mbps yüksek güvenlikli Hot-Spot Wi-fi paylaşım arayüzünde markanızın logosu gösterilecektir. Merkezimizde internete bağlanmak isteyen herkesin bu ekran üzerinden giriş yapması gerekmektedir.

 

Altcointurk & KriptoCuma Ürün Tanıtım Etkinlikleri

Atcointurk’ten uygun KriptoCuma etkinlik tarihini öğrenerek, katılımcılarımıza marka ve projenizin tanıtımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu tanıtım etkinliğinde markanıza ait rool-up ve promosyon ürünleri ile etkileşiminizi arttırabilirsiniz. Maksimum 30 dk olacak şekilde proje sunumunuzu gerçekleştirip, katılımcılarımızın sorularına yanıt verebileceğiniz bir ortam sağlanacaktır. Yapabileceğiniz küçük bir yarışma ile katılımcılarımıza ödül dağıtımı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Altcointurk Trivia Telegram Yarışması

Altcointurk Triva Telegram Yarışması ile Telegram üzerinden markanız ile ilgili soruları topluluğa sorabilir, airdrop veya ödül dağıtımı yaparak marka bilinirliliğinizi arttırabilirsiniz.

Markanız için iki farklı yarışma opsiyonu tanımlamaktayız.

1. Altcointurk Telegram Kanalı üzerinden topluluğumuz ile etkileşim kurup Trivia yarışması yapabilirsiniz.

2. Kendi Telegram kanalız üzerinden kendi topluluğunuz ile etkileşim kurmak adına Trivia yarışmamızı kirayalabilirsiniz.

 

 

Altcointurk Kahoot Yarışması

Altcointurk | OKEx Trader Base’de gerçekleştirdiğimiz #KriptoCuma etkinliklerimizde katılımcılarına özel, sponsorlu olarak Kahoot Quiz yarışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu yarışmaya markanız ile sponsor olarak projeniz ile ilgili sorular sorabilirsiniz. Katılımcılara oyunlaştırma yöntemi ile markanızı tanıtma imkanı sağlama şansı elde edebilirsiniz. 

 

ANKR Network ile gerçekleştirdiğimiz Kahoot Quiz yarışmamızı izleyebilirsiniz.

Altcointurk Futbol Takımı Halı Saha Etkinlikleri

Belirli periyotlar içerisinde, her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Altcointurk Futbol Takımı – Halı Saha Organizasyonumuza sponsor olabilirsiniz. Sponsorluk çerçevesinde 2 farklı tasarım ile forma yaptırılıp, göğüs reklamı olarak markanızı öne çıkartıbileceğiniz gibi, Twitter’dan yapacağımız maç duyuruları için ufak çekilişler ile Twitter’da da etkileşiminizi arttırabiliriz.

 

Altcointurk Futbol Takımı – Halı Saha etkinliklerimizi görüntülemek için;

 

HTML CODE: